KURUMSAL
     Soyalan Kozmetik Temizlik Mad. Gıda Maddeleri Üretim Ticareti faaliyetine başladığı 2001 yılından bu yana sürekli büyüyerek içinde bulunduğu piyasanın marka isimlerindenSoyalan Kozmetik Kurumsal biri olmuştur. Kısa bir süre içinde Türkiye’nin tüm bölgelerine dağıtım yapan bir kuruluş haline gelmiştir.


     Ankara merkezli faaliyet gösteren Soyalan Kozmetik Temizlik Mad. Gıda Maddeleri Üretim Ticareti Gıda maddeleri ambalajı, temizlik gereçleri, plastik grubu (plastik çatal, plastik bıçak, plastik bardak vb.), kozmetik, mum, ambalajlı kürdan, naftalin ve lavabo açıcı, plastik ve muayene eldiveni, çöp torbası, pamuklu çubuk, ahşap mutfak gereçleri, doğal banyo lifi ve küçük ev ihtiyaç maddeleri üretimi ve dağıtımı gerçekleştirmektedir.


     Gıda alanında ise Hatay yöresine ait biberlerden elde edilen, yüzde yüz doğal olan ev tipi biber salçasının üretimini yapmaktadır. Ayrıca yine yöresel bir ürün olan faydaları artık herkes tarafından kabul gören defne yağından defne sabunu imalatı yapmaktadır.
Soyalan Kozmetik Temizlik Mad. Gıda Maddeleri Üretim Ticareti sadece SOYALAN markasıyla ürettiği ürünlerin dışında birçok ürünün de toptan dağıtımını yapmaktadır.